Краще гір можуть бути лише гори! Останнім часом все більше людей відкривають для себе такі види активного відпочинку, як екскурсії в гори, трекінг і сходження. Чим відрізняється відпочинок в горах взимку і влітку? Як пыдкорити Карпати? Яке спорядження необхідно туристам, які відправляються в гірські походи? Де розміститися під час відпочинку в Карпатах?

ВИДИ ВІДПОЧИНКУ В ГОРАХ

На перший погляд може здатися, що гірський туризм дуже складний, вимагає особливої ​​фізичної підготовки і великих фінансових витрат. Однак сьогодні існує багато різних турів в гори, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим мандрівникам. Необов'язково відразу ж штурмувати високі гірські вершини. Тим, хто тільки збирається спробувати себе в цьому виді активного відпочинку, можна порекомендувати піші тури. Новий досвід, заряд бадьорості і позитивні емоції вам забезпечені! Хорошим рішенням є відвідати невисокі гори, як наприклад Буковинські Карпати, зокрема курорт Мигово та Берегомет.

На ринку представлено чимало пропозицій та екскурсій в гори - як одноденні, так і багатоденні. Це активні прогулянки або велосипедні тури, які включають в себе відвідування озер, водоспадів, ущелин, інших природних і культурних пам'яток. Навіть багатоденна екскурсія може бути організована з комфортом для туристів: ночівлі проходять в готелях, але кожен день ви відправляєтеся в нову подорож по знаковим гірських маршрутах.

Активний відпочинок в горах доступний як влітку, так і взимку.

Відпочинок в горах влітку - це піші прогулянки, сходження, велотури. Можна сплавлятися по гірських річках, їздити на конях. Зазвичай літній сезон триває з весни по осінь.

Взимку туристи їдуть в гори заради гірськолижних схилів. Зима в горах починається в кінці жовтня, а в грудні готові траси для катання на лижах, сноуборді, санках і «ватрушках».

Гайда за новими враженнями в Карпати!

Допомогти відпочити в Карпатах недорого та цікаво вам зможе Криївка у ставка, звертайтеся - +380(67)994-36-51!