Сауна

Адреса
Берегомет, Мигівська, 8-а
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua

Сауна у Карпатах  - це традиційна фінська лазня. Вологість в "класичній" сауні не перевищує 30%, тому високі температури в 60 - 120 градусів переносяться легше. Сауна є частиною фінської культури. У Фінляндії кожне друге житлове приміщення (будинок, квартира) має спеціальне приміщення під парилку. У нашій країні сауни теж користуються заслуженою любов'ю, але поки що не поширені так сильно серед простих громадян. Фінські лазні можна зустріти в СПА салонах, фітнес-клубах, санаторіях і будинках відпочинку. З появою на ринку нових інфрачервоних кабін сауни стали більш доступним задоволенням для власників міських квартир.

Сауна Чернівці, Криївка у ставка
Сауна Чернівці, Криївка у ставка

Та по-справжньому насолоджуватися відпочинком у сауні варто біля природи і гір. 

Сауна - це комплекс заходів для очищення і оздоровлення організму. Як і при будь-якому методі оздоровлення, тут є свої правила, порушення яких може привести до зворотного ефекту. Щоб виключити небажані наслідки, необхідно дотримуватися наведених рекомендацій. І тоді сауна стане вашим надійним помічником в отриманні бадьорості, принесе безліч приємних хвилин і стане ритуалом.

Правила прийняття сауни:

Перед сауною обов'язково потрібно прийняти душ, після якого насухо обтертися рушником. Ні в якому разі не мочіть голову - волосся повинно бути сухим!

На відміну від лазні, в сауні НЕ ллють воду на кам'янку, так як це може призвести до опіку дуже гарячою парою. У парильній сауні сидять (або лежать), розігріваються і пітніють.

Одяг для сауни:

Неодмінно візьміть з собою рушник, щоб сісти або прилягти на нього. По-перше, рушник необхідно з гігієнічних міркувань, а, по-друге, оскільки лави в сауні досить гарячі, сидіти або лежати на голій поверхні Вам не сподобається.

Сауна та апартаменти Чернівці, Криївка у ставка
Сауна та апартаменти Чернівці, Криївка у ставка

Також необхідно мати при собі спеціальний товстяний ковпак або товсту вовняну шапочку для того, щоб ваш мозок був захищений від перегрівання. Бажано приймати сауну зовсім без одягу.

Знайти хорошу сауну можна в гостьовому будиночку Криївка у ставка. Для бронювання місць звертайтеся - +380(67)994-36-51.

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео